1. 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1500 będziemy gościć chór „Deo Gloria”. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  3. 3. We wtorek po Mszy św. spotkanie uczniów z klasy VII i zapisy do przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  4. 4. W środę wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, po nabożeństwie spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.
  5. 5. W czwartek nowenna do Bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
  6. 6. W piątek młodzież i dzieci kończą rok szkolny. Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 730. Msza wieczorna o godz. 1800. Zachęcam dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty w ciągu tygodnia przed każdą Mszą św.
  7. 7. W sobotę będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  8. 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Kazimiera Buż, Marek Kwater, Elżbieta Warzybok, Alicja Busz, Maria Borowiec, Grażyna Purpura i Zofia Dudek.
  9. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Przemysław Paweł Kubicki z Siedlisk i Natalia Anna Steciw z Kątów (zapowiedź pierwsza).

Do użytku wewnętrznego