1. W tym tygodniu od czwartku będziemy obchodzić w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. Od środy dalszy ciąg wizyty kolędowej:

- w poniedziałek kolędy nie ma

- we wtorek kolędy nie ma

- w środę od 1500 do 2000 (do państwa Gugałów po drugiej stronie kościoła)

- w czwartek od 900 do 1900 (od państwa Kasprzyków w stronę kościoła)

- w piątek kolędy nie ma

- w sobotę 900 do 1700

3. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700, we wtorek i piątek o godz. 1700.

4. W piątek uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara głównego patrona diecezji. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć na Mszy o godz. 1030 Chór Alba Cantans z parafii Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie – Białej. Po Mszy św. odbędzie się koncert kolęd. Będzie można również nabyć płyty CD z kolędami w wykonaniu chóru. Serdecznie zapraszam.

6. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Zofia Tondera, Agata Tondera, Dominika Nycz, Stanisław Kowalski, Józefa Wilk, Danuta Kobaka i Krystyna Biśto.

Do użytku wewnętrznego