1. 1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Dziś także Dzień Matki, dlatego naszą modlitwą obejmujemy wszystkie Mamy.
 2. 2. We wtorek spotkanie formacyjne Kręgu Domowego Kościoła.
 3. 3. W środę wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej.
 4. 4. W środę po nabożeństwie zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów. Zapraszam również na spotkanie wszystkich chłopców chcących zostać ministrantami.
 5. 5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze święte o godz. 730 i 1000. Po Mszy św. o godz. 1000 uroczysta procesja do czterech ołtarzy. W tym roku procesja w stronę Lubeni. Proszę rodziny o przygotowanie ołtarzy. Obrazy do ołtarzy do odebrania w zakrystii. W Boże Ciało Mszy św. popołudniowej nie będzie. Przez osiem dni po Bożym Ciele, przez oktawę, procesja eucharystyczna wokół kościoła. W niedzielę procesja po sumie. Proszę rodziców o przyprowadzenie swoich pociech - dziewczynki proszę o sypanie kwiatków, chłopców o dzwonienie dzwonkami, zapraszam dzieci komunijne jak i starsze.
 6. 6. O godz. 1900 w Boże Ciało w parku Sybiraków na Baranówce w Rzeszowie odbędzie się koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”
 7. 7. W piątek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
 8. 8. W sobotę wspomnienie św. Justyna. Od godz. 800 odwiedzę chorych z Komunią św. Po Mszy św. o 1800 i procesji eucharystycznej różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
 9. 9. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 5630 zł. Bóg zapłać za ofiarność. Składam przy okazji wielkie Bóg zapłać panu Mateuszowi z firmy MAKO z Siedlisk, zajmującej się m.in. montażem okien i drzwi, za wyregulowanie i konserwację drzwi do kościoła.
 10. 10. Zostały oddane do użytku dzwony po konserwacji i naprawie. Koszt wszystkich prac wyniósł 32 500zł.
 11. 11. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Adriana Paśko z Siedlisk i Mateusz Stanisław Łasak z Radoczy (zapowiedź druga).
 12. 12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Teresa Purpura, Andrzej Dudek, Elżbieta Pokrywka, Elżbieta Kruczek, pani Uberman, Sebastian Szypuła i Alicja Kret.

  Do użytku wewnętrznego

Kontakt