1. 1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  2. 2. W poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, Msza św. o godz. 700.
  3. 3. We wtorek po Mszy św. zapraszam uczniów klasy VII na spotkanie rozpoczynające przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
  4. 4. W środę po nabożeństwie spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  5. 5. W piątek wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, młodzież i dzieci kończą rok szkolny. Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 730. Mszy wieczorowej nie będzie. Zachęcam dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty w ciągu tygodnia przed każdą Mszą św.
  6. 6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Andrzej Piecuch, Łukasz Piecuch, Andżelina Tłuczek, Małgorzata Kubicka, Bogumiła Barlik, Elżbieta Baran i Barbara Micał.
  7. 7. W dniach 4-13 sierpnia wyruszy Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do pielgrzymowania w Grupie św. Kazimierza z przewodnikiem – ks. Rafałem Wesołowskim. Zapisu można dokonać poprzez formularz internetowy na stronie pielgrzymki. Dodatkowe informacje umieszczone są na plakacie.
  8. 8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Magdalena Anna Witek z Siedlisk i Jakub Rek z Wodzicznej (zapowiedź druga).

Do użytku wewnętrznego

Kontakt