1. 1. W poniedziałek wypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Msza św. będzie o godz. 700.
  2. 2. W środę, 26 czerwca, odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Przychody z tej akcji będą przeznaczone na posługę misyjną ks. Dariusza Miąsika, pochodzącego z naszej diecezji a pracującego w Ekwadorze. Elektrośmieci można składać we wtorek przez cały dzień oraz w środę rano z przodu parkingu.
  3. 3. W czwartek Wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy.
  4. 4. W czwartek po Mszy św. i nowennie do bł. Józefa adoracja Najświętszego Sakramentu. Tą Mszą św. nasze wspólnoty parafialne zakończą kolejny rok formacyjny. Zapraszam wszystkich do wspólnej dziękczynnej modlitwy.

Po nabożeństwie spotkanie formacyjne Kręgu Domowego Kościoła.

  1. 5. W piątek wspomnienie Św. Ireneusza.
  2. 6. W sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 1800 (składka z tej uroczystości – tzw. Świętopietrze przeznaczona jest na Stolicę Apostolską).
  3. 7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę następujące osoby: Paweł Lassota, Marian Borowiec, Marek Cierpiał-Wolan, Mirosław Mirowski, Danuta Skoczylas, Mateusz Bekier i Stanisław Bekier.
  4. 8. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 5500 zł. Bóg wszystkim ofiarodawcom.
  5. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Magdalena Anna Witek z Siedlisk i Jakub Rek z Wodzicznej (zapowiedź trzecia).
  6. 10. Wójt Gminy Lubenia, Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Lubenia serdecznie zapraszają na „Dni Gminy Lubenia” w dniach 29 i 30 czerwca na stadionie sportowym w Lubeni. Szczegółowy program na afiszach.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt