- 1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
- 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
- 3. We wtorek przed Mszą św. różaniec prowadzony przez grupę modlitewną bł. Józefa.
- 4. W środę uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, po nabożeństwie spotkanie dla kandydatów na ministranta.
- 5. W czwartek po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu.
- 6. W piątek młodzież i dzieci kończą rok szkolny. Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 730. Mszy wieczorowej nie będzie. Zachęcam dzieci i młodzież do korzystania z sakramentu pokuty w ciągu tygodnia przed każdą Mszą św.
- 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Mateusz Wójcik, Katarzyna Mendrala, Barbara Gugała, Marta Sikora, Marcin Soboń, Witold Miciuda i Marta Szczęch.
- 8. Wójt Gminy Lubenia wraz Gminnym Ośrodkiem Kultury oraz „Aktywni Razem” serdecznie zapraszają na „DNI GMINY LUBENIA” w dniach 27 – 28 czerwca 2026 r. Szczegółowy program znajduje się na afiszach.
- 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Michał Szczepan Jakóbiec z Boguchwały i Karolina Anna Wałach z Siedlisk (zapowiedź trzecia)
Do użytku wewnętrznego