1. Dzisiaj przeżywamy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Wspieramy Kościół na Bliskim Wschodzie przez naszą modlitwę i zbiórkę do puszek po Mszach św.
  2. Wraz z Akcją Katolicką i Biblioteką Gminną w Lubeni zapraszam dzisiaj na godz. 1700, do kościoła, na projekcję filmu „Chleba naszego powszedniego”. Film opowiada historię rodziny Ulmów, która została zamordowana przez Niemców za ukrywanie Żydów.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać, ustanowiony przez papieża Franciszka, I Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem „Nie miłujmy słowem, ale czynem”.
  4. Również w przyszłą niedzielę Akcja Katolicka zaprasza na godz. 1700 na „Zaduszki -wieczór wspomnień” poświęcony osobom związanym z naszą lokalną społecznością. Będzie to montaż wspomnieniowy połączony z wyświetlaniem slajdów. Wszystkich zachęcam do zmierzenia się z historią naszej społeczności.
  5. W ciągu całego tygodnia Msze św. będą odprawiane w kaplicy bł. Józefa Kowalskiego.
  6. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.
  7. We wtorek zapraszam na Mszę świętą i spotkanie, kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum
  8. W środę po Mszy św. spotkanie parafialnego Zespołu „Caritas”.
  9. W piątek po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Oazowej.
  10. W sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny patronki naszej diecezji. Po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
  11. Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.
  12. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. A w ostatnią niedzielę zebrano do puszek, na pomoc jesienną dla WSD w Rzeszowie 434 zł. Bóg zapłać za te ofiary.
  13. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i korzystania z naszej parafialnej biblioteki.
  14. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Elżbieta Baran, Stanisława Baran, Małgorzata Szela, Małgorzata Szczypek, Renata Mucha, Jan Baran i Teresa Tondera.