1. Dzisiaj przeżywamy I Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez papieża Franciszka.
  2. Akcja Katolicka zaprasza dzisiaj na godz. 1700 na „Zaduszki - wieczór wspomnień” poświęcony osobom związanym z naszą lokalną społecznością. Będzie to montaż literacki, wspomnieniowy, połączony z wyświetlaniem zdjęć.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. To dzień KSM i Akcji Katolickiej. W katedrze główne uroczystości rozpoczną się o godz. 1200.
  4. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać w poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek wspomnienie Ofiarowania NMP, w środę wspomnienie św. Cecylii, w piątek wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
  5. W ciągu całego tygodnia Msze św. będą odprawiane w kaplicy bł. Józefa Kowalskiego.
  6. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.
  7. We wtorek zapraszam na Mszę świętą i spotkanie, kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum
  8. W środę po Mszy św. spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.
  9. W czwartek po Mszy św. spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.
  10. W piątek po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Oazowej.
  11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 1030 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  12. Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.
  13. W ramach IX Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym zebrano w ubiegłą niedzielę na pomoc Kościołowi na Bliskim Wschodzie 700 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  14. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i korzystania z naszej parafialnej biblioteki.
  15. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Grażyna Purpura, Maria Borowiec, Alicja Buż, Elżbieta Kwater, Elżbieta Warzybok, Kazimiera Buż i Irena Gugała.