1. Przeżywamy IV Niedzielę Adwentu równocześnie Wigilię Bożego Narodzenia. Przeżyjmy ten dzień w wyjątkowy sposób otwierając swoje serca na Bożą Dziecinę, która do nas przychodzi. Niech wieczerza wigilijna będzie czasem dzielenia się miłością z naszymi bliskimi i radością z narodzenia naszego Zbawiciela.
  2. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św.: Pasterka o północy i następnie o godz. 730 i 1030. Po południu Mszy św. nie będzie.
  3. Młodzież Oazowa wraz ze scholą zaprasza parafian do wspólnego kolędowania 45 min. przed Pasterką oraz przed Mszą św. o 1030.
  4. We wtorek drugi dzień Świąt — Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze o godz. 730 i 1030. Po południu Mszy św. nie będzie.
  5. W Boże Narodzenie i drugi dzień Świąt po sumie będzie można obejrzeć w kaplicy bł. Józefa ruchomą szopkę mansjonową pana Andrzeja Piecucha.
  6. W środę święto św. Jana Ewangelisty – imieniny obchodzi ks. Biskup ordynariusz Jan Wątroba. Polecajmy go w naszych modlitwach.
  7. W czwartek święto Świętych Młodzianków. Po Mszy św. spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.
  8. W piątek po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.
  9. W sobotę po Mszy św. kolędowe spotkanie Akcji Katolickiej.
  10. Następna niedziela to Uroczystość Świętej Rodziny. Jest to również ostatni dzień kończącego się Roku Pańskiego 2017. Msze św. przed południem o 730 i 1030 i Msza św. na zakończenie Starego Roku o godz. 1500 połączona z adoracją i nabożeństwem. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  11. Zwyczajem ubiegłych lat przygotowujemy się do Opłatka parafialnego. Zapraszam wszystkich członków grup parafialnych i wszystkich chętnych parafian do złożenia sobie życzeń i wspólnego kolędowania w Domu Kultury. Opłatek zaplanowany jest w Uroczystość Trzech Króli po Mszy popołudniowej. Szefów wszystkich grup duszpasterskich działających przy parafii prosimy o przygotowanie tego spotkania opłatkowego. Ci, którzy będą chcieli przyjść na opłatek i dołączyć swój wkład finansowy mogą składać ofiary do puszki, która została wystawiona na półce z gazetami.
  12. Dziękuję także za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Ewa Szczęch, Zofia Kowalska, Renata Grzebyk, Teresa Purpura, Elżbieta Pokrywka, Alicja Kret i Krystyna Kawa.
  13. Składka z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na inwestycje parafialne. Zebrano 4900 zł. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom.
  14. Zachęcam do sięgnięcia po świąteczną prasę katolicką.