1. Od jutra rozpoczyna się w liturgii okres zwykły. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
  2. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700.
  3. Kolęda w tym tygodniu będzie kontynuowana we wtorek, środę, czwartek, piątek i sobotę. We wtorek rozpocznę kolędę po przeciwnej stronie kościoła od granicy części lubeńskiej, a więc od państwa Gugałów i będę kontynuował w stronę kościoła i Budziwoja.

- we wtorek kolęda od godz. 900 do 1800,

- w środę od 1500 do 2000

- w czwartek od godz. 900 do 1800,

- w piątek od godz. 1500 do 2000,

- w sobotę od godz. 900 do 1700.

1. Chciałem złożyć serdeczne podziękowania scholi i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie opłatka parafialnego oraz wszystkim, którzy wzięli udział w tym corocznym radosnym kolędowaniu. Bóg zapłać!
  2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Małgorzata Kmiotek, Edward Miciuda, Marta Szczęch, Stanisława Gruba, Maria Warzybok, Marta Warzybok i Ireneusz Szwed.