1. Dzisiaj po sumie katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  3. Kościół w liturgii tego tygodnia w środę będzie obchodził wspomnienie św. Franciszka Salezego , w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.
  4. Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek o godz. 700, w pozostałe dni o 1700.
  5. We wtorek zapraszam na Mszę św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy trzeciej Gimnazjum.
  6. W środę Nowenna do NMP a po nabożeństwie spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła .
  7. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja oraz spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła
  8. W piątek po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Oazowej.
  9. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
  10. W przyszłą niedzielę na sumie będziemy gościć CHÓR DEO-GLORIA z Boguchwały. Po Mszy św. odbędzie się koncert kolęd.
  11. W minionym tygodniu zakończyłem wizytę kolędową. Dziękuję za obecność, wspólną modlitwę, szczere rozmowy dotyczące różnych problemów związanych z codziennym życiem i z naszą parafią. Szczególnie dziękuję za ogromną życzliwość i gościnność z jaką mnie przyjmowano w każdym domu i rodzinie. Za wszelkie dobro, jak również i za ofiary złożone na tacę z racji kolędy składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  12. Początek roku to czas rozliczeń podatkowych i możliwość przekazania 1% z podatku na rzecz różnych organizacji pożytku publicznego i chorych. Jak co roku zachęcamy do wsparcia chorych z naszej parafii.
  13. „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Joanna Dudek, Krystyna Rokita, Krystyna Bomba, Grażyna Lasota, Beata Mroczka, Anna Bieniek i Iwona Szajna.