1. W dzisiejszą niedzielę na sumie będziemy gościć chór DEO-GLORIA oraz chór GAUDIUM. Po Mszy św. odbędzie się koncert kolęd.
  2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700
  3. W liturgii tego tygodnia obchodzić będziemy

- we środę wspomnienie św. Jana Bosko,

- w piątek Święto Ofiarowania Pańskiego. Matki Bożej Gromnicznej. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. rano o godz. 730 i po południu o godz. 1700. Składka z tego święta przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji. Na Mszach św. poświęcenie gromnic.

- w sobotę wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika (na Mszy św. poświęcenie jabłek).

1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  2. We wtorek zapraszam na Mszę św. kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum. Na Mszy św. zostaną poświęcone i wręczone młodzieży krzyże bierzmowanych. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.
  3. W środę nowenna do NMP. Po nabożeństwie spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.
  4. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu
  5. W piątek od godz. 900 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  6. W sobotę po Mszy św. różaniec fatimski i nabożeństwo wynagradzające.
  7. W sobotę na godz. 900 zapraszam młodzież z kl. VII SP i II gimnazjum na spotkanie w ramach formacji przygotowującej do bierzmowania.
  8. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.
  9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania na godz. 1000 prosimy: Iwona Styrylska, Ewelina Niemiec, Danuta Kobaka, Zofia Szpiech, Helena Baran, Zofia Tondera i Maria Solecka.