1. 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:

- w poniedziałek wspomnienie św. Agaty (poświęcenie soli, chleba i wody)

- we wtorek wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy

- w sobotę wspomnienie św. Scholastyki

1. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  2. 3. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum.
  3. 4. W środę po nowennie do NMP Nieustającej Pomocy i zmiana tajemnic różańcowych.
  4. 5. W czwartek po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
  5. 6. W sobotę, z racji niedzielnego wspomnienia NMP z Lourdes – Światowego Dnia Chorego, na godz. 1700 na Mszę św. zapraszam wszystkich starszych i chorych. Na zakończenie Mszy św. udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych.
  6. 7. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. A dwie niedziele temu w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4460 zł. Bóg zapłać za te ofiary.
  7. 8. Scena Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na spektakl teatralny o bł. ks. Józefie Kowalskim pt. „Józef Błogosławiony” w dniu 12.02. (Poniedziałek) o godz. 1800 w Sali Domu Kultury w Siedliskach.
  8. 9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Dziękuję paniom oraz młodzieży za uprzątnięcie dekoracji świątecznej. Na sobotę do sprzątania prosimy: Janina Rydel, Kazimiera Tasior, Emilia Burda, Anna Miciuda, Krystyna Biśto, Kazimiera Masłyk i Barbara Gugała.