1. 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XXVI Światowy Dzień Chorego oraz rozpoczynamy 51 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700
  3. 3. Scena Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na spektakl teatralny o bł. ks. Józefie Kowalskim pt. „Józef Błogosławiony” w dniu 12.02. (poniedziałek) o godz. 1800 w Sali Domu Kultury w Siedliskach.
  4. 4. We wtorek po Mszy św. katecheza dla kandydatów do bierzmowania z kl. III Gimnazjum.
  5. 5. Od środy rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu, czas przygotowania przez modlitwę, pokutę i jałmużnę do Świat Paschalnych. Znajdźmy czas na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale, rekolekcje. W piątki po Mszy św. będzie Droga Krzyżowa. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 1430 a po nich Msza Św. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w piątą niedzielę Wielkiego Postu.
  6. 6. Najbliższa środa to Środa Popielcowa. Obowiązuje w tym dniu post ilościowy i jakościowy. Msze św. o godz. 730 i o godz. 1700 połączone z obrzędem posypania głów popiołem na znak wejścia na drogę pokuty i nawrócenia. Po Mszy popołudniowej spotkanie dla wszystkich lektorów i ministrantów oraz spotkanie dla wszystkich osób, które będą składać w czasie wizytacji sprawozdania z działalności grup duszpasterskich.
  7. 7. W czwartek na Mszy św. kandydaci do bierzmowania z klasy III Gimnazjum spotkają się z delegatem księdza biskupa i złożą prośby o udzielenie sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.
  8. 8. W piątek po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej i spotkanie wspólnoty Oazowej.
  9. 9. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca składka na cele inwestycyjne.
  10. 10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Kamil Ryszard Międlar z Albigowej i Dominika Teresa Rutka z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).
  11. 11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Zofia Sztycharz, Zofia Wójcik, Maria Wróbel, Halina Pięta, Józefa Wilk, Stanisław Kowalski, Maria Dymek, Zofia Czopik, Stanisława Wójt, Władysław Rzegocki, Zofia Solecka, Aleksandra Lasota, Celina Wajda i Janina Wajda.