1. 1. Dzisiaj przeżywamy Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na cele misyjne. Po sumie katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700
  3. 3. We wtorek po Mszy św. spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.
  4. 4. W środę po Mszy św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. 5. W pierwszy czwartek Nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. 6. W pierwszy piątek po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej a po nim spotkanie wspólnoty Oazowej.
  7. 7. W związku z rozpoczynającymi się w sobotę spowiedziami wielkopostnymi chorych odwiedzę w czwartek od godz. 900. A Msza św. i nabożeństwo wynagradzające w pierwszą sobotę będą odprawione o godz. 730. Wieczorem w sobotę Mszy św. nie będzie.
  8. 8. W niedzielę o 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych wszystkich, którzy tylko mają czas, zarówno dorosłych jak i młodzież i dzieci.
  9. 9. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 5010 zł. Bóg zapłać za ofiarność.
  10. 10. Jak co roku możemy poprzez zrezygnowanie z jakiejś przyjemności odkładać ofiarę na jałmużnę wielkopostną i w ten sposób wesprzeć leczenie dzieci i osób starszych. Na półce z gazetami zostały wyłożone skarbonki Caritas, można je zabrać ze sobą do domu. Niech taka skarbonka znajdzie się w każdej rodzinie. Jałmużnę przyniesiemy do kościoła w II Niedzielę Wielkanocną w Święto Miłosierdzia Bożego. W zakrystii są do nabycia baranki na stół wielkanocny w cenie 5 zł.
  11. 11. W ostatnią środę przeżywaliśmy wizytację kanoniczną ks. biskupa ordynariusza. Chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeżycie tego wyjątkowego wydarzenia. Bóg zapłać za wasze uczestnictwo, obecność i modlitwę.
  12. 10. Zapraszamy do obejrzenia wystawy "Tamta Lubenia" zawierającą stare fotografie Bolesława Wróbla. Wystawa czynna jest do końca lutego w bibliotece parafialnej.
  13. 11. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Kamil Ryszard Międlar z Albigowej i Dominika Teresa Rutka z Siedlisk (zapowiedź trzecia).
  14. 12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Katarzyna Grzebyk, Zofia Pasternak, Józefa Borowiec, Stefania Szczepan, Danuta Moskwa, Zofia Grzebyk i Alicja Klimczak.