1. 1. Dzisiaj o godz. 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali. Wszystkich serdecznie zapraszam do rozważania Męki Pańskiej.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  3. 3. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
  4. 4. W środę po Mszy św. i nowennie do NMP Nieustającej Pomocy zmiana tajemnic różańcowych.
  5. 5. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
  6. 6. W piątek po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej a po nim spotkanie wspólnoty Oazowej oraz spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła..
  7. 7. W sobotę rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością odpustową ku czci Św. Józefa.
  8. 8. Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym parafianom. W przedsionku wystawiony będzie kosz na produkty żywnościowe a w środku kościoła jest skrzyneczka Caritas na ofiary pieniężne. W zakrystii można nabyć baranki na stół wielkanocny.
  9. 9. W ostatnią niedzielę zebrano na pomoc dla misjonarzy 675 zł. Bóg zapłać za te ofiary.
  10. 10. Wraz z Akcją Katolicką organizujemy w Niedzielę Palmową na sumie konkurs palm wielkanocnych. Zachęcam młodych, starszych jak i najstarszych parafian do podtrzymywania tradycji naszych przodków. Dla twórców najpiękniejszych palm przewidziane są upominki.
  11. 11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Ewa Skoczylas, Maria Tatara, Andrzej Siwiec, Maria Siwiec, Marcin Czopik, Katarzyna Brzeżawska i Anna Myrda.