1. 1. Przez cały tydzień trwać będzie nowenna przed odpustem ku czci św. Józefa – patrona naszej parafii.
  2. 2. W poniedziałek i sobotę Msza święta o godz. 700.
  3. 3. We wtorek na Mszę św. i krótkie spotkanie zapraszam młodzież z klasy III Gimnazjum, która przyjęła w czasie wizytacji bierzmowanie.
  4. 4. W środę po Mszy św. zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.
  5. 5. W czwartek na Mszę św. zapraszam dzieci pierwszokomunijne, które w czasie Eucharystii otrzymają poświęcone modlitewniki. Po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Po nowennie spotkanie Rady Parafialnej dotyczące remontu elewacji kościoła.
  6. 6. W piątek po Mszy św. i nabożeństwie drogi krzyżowej spotkanie wspólnoty Oazowej oraz spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła..
  7. 7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. To jedno z najważniejszych wydarzeń duchowych, które ma nas przygotować do obchodów Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Odpowiedzmy Bogu na zaproszenie jakie do nas kieruje. Jeśli chodzi o niedzielę to godziny Mszy św. pozostają bez zmian. Po Mszy św. porannej swoje spotkanie z rekolekcjonistą mieć będą seniorzy i chorzy. Po sumie na spotkanie zapraszam młodzież. Potraktujcie na serio to zaproszenie. Dajcie świadectwo wobec rodziny, kolegów, koleżanek, że Chrystus to ktoś z kim się liczysz w życiu, dla Kogo zawsze masz czas i jesteś gotowy posłuchać co ma ci do powiedzenia ten, który oddał za nas życie. Po południu Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym i Msza św. Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji i rekolekcjonisty. O ofiarowanie cierpienia, o jak najliczniejszy udział w ćwiczeniach rekolekcyjnych. Rekolekcje będzie głosił ks. dr Wiesław Matyskiewicz z Rzeszowa.
  8. 8. Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym parafianom. W przedsionku wystawiony jest kosz na produkty żywnościowe a w środku kościoła jest skrzyneczka Caritas na ofiary pieniężne. W dalszym ciągu są do nabycia baranki na stół wielkanocny.
  9. 9. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne.

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Piotr Borowiec, Anna Pitera, Bernadeta Gugała, Irena Gugała, Aneta Szkoła, Dorota Stohandel i Anna Buda.