1. 1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje przygotowujące nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Proszę o modlitwę o owocne ich przeżywanie. Po prymarii nauka dla seniorów i chorych. Po sumie spotkanie dla młodzieży. Proszę rodziców o przypomnienie i skierowanie do młodych zachęty. Po południu o 1430 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. z nauką ogólną. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  2. 2. Jutro w ramach rekolekcji będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci św. Józefa. Suma odpustowa o godzinie 1100 i Msza św. popołudniowa o godzinie 1700.
  3. 3. We wtorek spotkanie i nauka rekolekcyjna dla uczniów naszej szkoły o godzinie 1200. Msza św. o godz. 1700 z nauką dla wszystkich a po Mszy św. nauka stanowa dla małżonków. We wtorek od godz. 830 odwiedzę chorych ze spowiedzią przedświąteczną.

Zróbmy wszystko abyśmy mogli wziąć udział w świętych ćwiczeniach rekolekcyjnych i wzajemnie się mobilizujmy.

1. 3. W środę dzień parafialnej spowiedzi przedświątecznej i zakończenie rekolekcji. Rozpoczynamy nabożeństwem pokutnym o godz. 930. Następnie spowiedź od 1000 do 1100. Od 1100 do 1130 przerwa i po przerwie spowiedź od 1130 do 1200. Po południu zaczniemy spowiedź od godz. 1500 do 1600. Pół godziny przerwy do 1630 i spowiedź od 1630 do 1700. Msza św. z nauką na zakończenie rekolekcji o godzinie 1700. Spowiedź dla słabosłyszących będzie w zakrystii.
  2. 4. W piątek Msza św. o godz. 1700 a następnie droga krzyżowa z kościoła na cmentarz. Bardzo proszę o przyniesienie świec. Dla seniorów będzie również droga krzyżowa w kościele.
  3. 5. W czwartek i sobotę Msza św. będzie o godz. 700.
  4. 6. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa. Obchodzony będzie Światowy Dzień Młodzieży w łączności z Ojcem Świętym. W Katedrze Rzeszowskiej uroczystości rozpoczną się o godz. 1100 w parku papieskim przy katedrze. Nastąpi również zmiana czasu na letni.
  5. 7. W naszej parafii w Niedzielę Palmową, na rozpoczęcie sumy, uroczysta procesja z palmami z placu kościelnego. Przynieśmy ze sobą palmy i zgromadźmy się przed sumą na placu przy kościele. Po Mszy św. konkurs palm.
  6. 8. Na półce z gazetami została wystawiona puszka na ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Można również nabyć baranki wielkanocne.
  7. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Krzysztof Czopik z Siedlisk i Katarzyna Pruchnik z Przewrotnego (zapowiedź pierwsza).

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Dziękuję za złożoną ofiarę. Do sprzątania na sobotę proszę następujące osoby: Elżbieta Dudek, Marta Tarnawska, Krystyna Dral, Zofia Mac, Marzena Wilk, Anna Kąkol i Bożena Wilk.