1. 1. Dzisiejsza niedziela, druga niedziela Wielkanocna jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy 74 Tydzień Miłosierdzia. Caritas obchodzi swoje patronalne święto. Składam „Bóg zapłać” za ofiarę jałmużny wielkopostnej złożonej dzisiaj przed ołtarzem. Również dziękuję za wszelkie ofiary i produkty żywnościowe składane w Wielkim Poście, dzięki którym mogliśmy przygotować paczki świąteczne dla potrzebujących parafian. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
  2. 2. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o godz. 700.
  3. 3. W środę Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. W czasie Mszy św. przyjęcie do LSO nowych ministrantów. Po Mszy zbiórka dla ministrantów i lektorów.
  4. 4. W czwartek nowenna do bł. Józefa Kowalskiego.
  5. 5. W piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej oraz spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.
  6. 6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Biblijną, która rozpocznie X Tydzień Biblijny. Będzie ona połączona z Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego.
  7. 7. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne.
  8. 8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Krzysztof Czopik z Siedlisk i Katarzyna Pruchnik z Przewrotnego (zapowiedź trzecia) oraz Bartłomiej Witek z Siedlisk z Sylwią Kotula z Rzeszowa (zapowiedź druga).
  9. 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Stanisław Fendryk, Wiesława Fendryk, Anna Gugała, Zofia Kasprzyk, Andrzej Borowiec, Władysława Adamczyk i Jan Warzybok.