1. 1. Dzisiejsza niedziela, trzecia Niedziela Wielkanocna jest dniem II Narodowego Czytania Pisma Świętego i rozpoczyna Tydzień Biblijny. Ten tydzień jest szczególną zachętą do tego, aby każdy chrześcijanin, a więc każdy z nas, jak najczęściej sięgał po Słowo Boże i otwierał się na jego działanie. W tym roku czytany będzie list do Rzymian. Abyśmy się zmobilizowali do lektury Pisma św. ministranci po Mszy św. będą rozdawać karteczki z wypisanymi skrótami tekstów biblijnych. Otwórzmy w domu Pismo św. i rozważmy te fragmenty Słowa Bożego. Niech nasze osobiste spotkanie z Biblią nie ogranicza się tylko do czytania tekstu o narodzeniu Pana Jezusa w czasie Wigilii Bożego Narodzenia.
  2. 2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  3. 3. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  4. 4. W związku z egzaminami gimnazjalnymi Msza św. w środę, czwartek i piątek będzie odprawiona o godz. 720. Zapraszam młodzież, rodziców i dziadków do wspólnej modlitwy. Po południu Mszy św. nie będzie.
  5. 5. We wtorek spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła.
  6. 6. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
  7. 7. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 1030 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.
  8. 8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Bartłomiej Witek z Siedlisk i Sylwia Kotula z Rzeszowa (zapowiedź trzecia).
  9. 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Danuta Skoczylas, Stanisław Bekier, Henryk Piotrowski, Danuta Kąkol, Aneta Kuś, Stanisława Głodowska i Dorota Kąkol.