1. 1. Dzisiejsza niedziela, czwarta Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza - rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie zakonne i misyjne.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  3. 3. We wtorek zapraszam na Mszę św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII SP i II Gimnazjum.
  4. 4. W środę po Mszy św. i Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.
  5. 5. W czwartek po nowennie do bł. Józefa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. 6. W piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej.
  7. 7. W tym tygodniu został zamontowany kolejny witraż. Przedstawia on Golgotę Wschodu. Fundatorami są księża rodacy. Składam im, na czele z ks. Janem, wielkie Bóg zapłać.
  8. 8. W związku z planowanym wydaniem książki o bł. Józefie Kowalskim bardzo proszę o zgłaszanie się wszystkich, którzy chcieliby podzielić się świadectwem o błogosławionym lub o łaskach za jego wstawiennictwem.
  9. 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Katarzyna Miśtak, Renata Panas, Krystyna Błońska, Zbigniew Czopik, Janina Czopik, Bogumiła Barlik i Elżbieta Baran.