1. 1. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  2. 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: we wtorek wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika, w środę wspomnienie św. Atanazego, w czwartek Uroczystość NMP Królowej Polski, w piątek wspomnienie św. Floriana.
  3. 3. We wtorek rozpoczynamy miesiąc maj, miesiąc szczególnie poświęcony Matce Najświętszej. Uczcijmy Maryję modlitwą litanii w kościele lub przy kapliczkach. Zachęcam rodziców i dziadków do gromadzenia przy śpiewie litanii dzieci i młodzieży, aby wspólnie wpatrywać się w Maryję prowadzącą nas do Chrystusa. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej przez cały miesiąc w kościele codziennie po Mszy o 1800 a w uroczystości i niedziele po Mszy św. o 1500.
  4. 4. We wtorek odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do sanktuarium MB NP w NIechobrzu. Przed Mszą świętą będzie odmawiana koronka do św. Michała Archanioła a po Mszy św. i litanii do Matki Bożej nabożeństwo do św. Michała.
  5. 5. W środę Dzień Flagi. Wywieśmy na naszych domach biało-czerwone flagi. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.
  6. 6. W czwartek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę.
  7. 7. W pierwszy piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej i próba dla dzieci pierwszokomunijnych.
  8. 8. W pierwszą sobotę od godz. 800 odwiedzę chorych z Komunią św. Po Mszy św. o 1800 i litanii procesja dookoła kościoła z figurą Matki Bożej i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
  9. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Wojciech Kurc z Siedlisk i Ilona Kocur z Hermanowej oraz Dariusz Jasek z Ropczyc i Katarzyna Szczęch z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).

10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Jan Trafidło, Stanisława Głodowska, Małgorzata Piecuch, Małgorzata Kubicka, Justyna Barlik, Mirosław Mirowski i Barbara Micał.