1. 1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy III. Wszystkie dzieci obejmijmy naszą modlitwą. Przez najbliższy tydzień dzieci będą uczestniczyć w Białym Tygodniu przeżywając pełne uczestnictwo w Eucharystii. Przez cały tydzień przeżywamy też nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św., którą obchodzić będziemy w przyszłą niedzielę.
  2. 2. W środę przeżywać będziemy święto Św. Andrzeja Boboli – męczennika.
  3. 3. W środę po nabożeństwie spotkanie dla ministrantów.
  4. 4. W czwartek po nabożeństwie próba dla dzieci rocznicowych z klasy IV.
  5. 5. W piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej.
  6. 6. W sobotę, 19 maja, o godz. 1000 święcenia prezbiteratu w Katedrze Rzeszowskiej. Pamiętajmy w modlitwie o diakonach.
  7. 7. W przyszłą niedzielę na sumie dzieci z klasy IV przeżywać będą rocznicę I Komunii św.
  8. 8. Składka w przyszłą niedzielę na cele inwestycyjne.
  9. 9. Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzisiejszej uroczystości I Komunii Św. Bóg zapłać za dar ołtarza, ofiarowany przez dzieci komunijne i bierzmowanych.
  10. 10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Wojciech Kurc z Siedlisk i Ilona Kocur z Hermanowej oraz Dariusz Jasek z Ropczyc i Katarzyna Szczęch z Siedlisk (zapowiedź trzecia).
  11. 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Teresa Rojek, Stanisława Kotula, Elżbieta Chyła, Irena Kotula, Elżbieta Winiarska, Wiktoria Myrda i Małgorzata Myrda.