1. 1. Dzisiejszą Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy Okres Wielkanocny. Czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej trwa jeszcze do przyszłej niedzieli – Niedzieli Trójcy Przenajświętszej.
  2. 2. Dzisiaj przypada 18 rocznica święceń biskupich Ks. Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby. Polecajmy go w modlitwie Bożej Opatrzności.
  3. 3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  4. 4. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt - święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Mimo, że nie jest to święto nakazane zachęcam do uczczenia Matki Bożej uczestnictwem we Mszy św. i nabożeństwie majowym. Odpust w Zarzeczu.
  5. 5. We wtorek po nabożeństwie spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła.
  6. 6. W środę po nabożeństwie spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.
  7. 7. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, majówka połączona z nowenną do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
  8. 8. W piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej.
  9. 9. W przyszłą niedzielę na sumie będziemy gościć połączone chóry „Deo Gloria” z Boguchwały i „Gaudium” z Mogielnicy a po sumie odbędzie się koncert pieśni maryjnych i nie tylko – serdecznie zapraszam.
  10. 10. Zachęcam młodzież żeby zainteresowała się wyjazdami na wypoczynek wakacyjny w ramach KSM i RAM. Szczegółowe informacje w gablocie.
  11. 11. Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Rzeszowskiej serdecznie zaprasza wszystkich chętnych którzy ukończyli 50 rok życia i osoby niepełnosprawne do wzięcia udziału w dniu otwartym Uniwersytetu. Spotkanie odbędzie się 26 maja od godz. 9.00 w budynku Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie przy ul. Witolda 11a.

12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Kazimierz Baran, Iwona Świerad, Halina Dudek, Ewa Mazur, Dominika Medygrał, Lidia Lis i Teresa Wilk.