1. 1. We wtorek wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej.
  2. 2. W środę po nabożeństwie zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.
  3. 3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze święte o godz. 730 i 1000. Po Mszy św. o godz. 1000 uroczysta procesja do czterech ołtarzy. W tym roku procesja w stronę Lubeni. Proszę rodziny o przygotowanie ołtarzy. Obrazy do ołtarzy do odebrania w zakrystii. W Boże Ciało Mszy św. popołudniowej nie będzie. Przez osiem dni po Bożym Ciele, przez oktawę, procesja eucharystyczna wokół kościoła. W niedzielę procesja po sumie. Proszę rodziców o przyprowadzenie swoich pociech - dziewczynki proszę o sypanie kwiatków, chłopców o dzwonienie dzwonkami, zapraszam dzieci komunijne jak i starsze.
  4. 4. O godz. 1900 w Boże Ciało w parku Sybiraków na Baranówce w Rzeszowie odbędzie się koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”
  5. 5. 1 i 2 czerwca (piątek i sobota) w Rzeszowie będzie miał miejsce Finał Festiwalu Wiary. Dokładne informacje znajdują się na plakacie w przedsionku kościoła.
  6. 6. W piątek wspomnienie Św. Justyna. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej.
  7. 7. W sobotę święto Rocznicy Konsekracji Katedry Rzeszowskiej. Od godz. 800 odwiedzę chorych z Komunią św. Po Mszy św. o 1800 i procesji eucharystycznej różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
  8. 8. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4080 zł. Bóg zapłać za ofiarność.
  9. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Radosław Dudek z Siedlisk i Justyna Ochałek z Rzeszowa (zapowiedź pierwsza).
  10. 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na środę lub inny dzień przed Bożym Ciałem proszę do sprzątania otoczenia kościoła: Joanna Dłurzej, Helena Grzebyk, Halina Szczupiel, Maria Domoń, Katarzyna Boczar, Barbara Wojton i Michał Wyska. A na sobotę: Genowefa Guzek, Ewa Szczęch, Krystyna Potęcka, Elżbieta Paśko, Maria Lib, Czesława Dudek i Ewa Porada.