1. 1. Codziennie do czwartku, po Mszy św., w ramach oktawy Bożego Ciała, procesja eucharystyczna. Zapraszam do licznego udziału.
  2. 2. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich.
  3. 3. W środę po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych i zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.
  4. 4. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci.
  5. 5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej.
  6. 6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  7. 7. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję naszej scholi, panu kościelnemu, panu organiście, szafarzom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, wszystkim niosącym feretrony, rodzinom przygotowującym ołtarze, paniom trudzącym się przy sprzątaniu kościoła, a szczególnie paniom i panom, którzy postarali się doprowadzić do porządku otoczenie kościoła. Wielkie Bóg zapłać naszym strażakom, którzy jak co roku zatroszczyli się o uświetnienie i bezpieczeństwo tej uroczystości.
  8. 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Alicja Wałach, Swietłana Łach, Grażyna Karaś, Anna Miktus, Zofia Lekka, Stanisława Witek i Agata Szostek.
  9. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Radosław Dudek z Siedlisk i Justyna Ochałek z Rzeszowa (zapowiedź druga) oraz Kamil Tyrpa z Siedlisk i Andżelika Rydel z Lubeni (zapowiedź pierwsza).
  10. 10. W ubiegłą niedzielę w nocy na cmentarzu miał miejsce pożar śmieci znajdujących się w kontenerach. Nie wiadomo czy było to celowe podpalenie czy przypadkowe zaprószenie ognia. Bardzo proszę o zwracanie uwagi przy wyrzucaniu niedopalonych zniczy oraz zwracanie uwagi na osoby dziwnie zachowujące się na cmentarzu.