1. 1. W poniedziałek wspomnienie św. Barnaby Apostoła. Msza św. o godz. 700.
  2. 2. We wtorek po Mszy św. zapraszam na spotkanie wszystkich chłopców chcących zostać ministrantami. Proszę rodziców o zachęcenie swoich synów do tej formy zaangażowania w życie parafii.
  3. 3. W środę wspomnienie Św. Antoniego z Padwy – odpust w Budziwoju.
  4. 4. W czwartek wspomnienie bł. Michała Kozala. Po Mszy św. nowenna do Bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
  5. 5. W piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej.
  6. 6. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne.
  7. 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Irena Włoch, Beata Witek, Zofia Rumak, Roman Baran, Stanisława Baran, Małgorzata Szela i Dariusz Szczypek. Przy okazji proszę żeby nie stawiać do groty Matki Bożej ciętych kwiatów.
  8. 8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Radosław Dudek z Siedlisk i Justyna Ochałek z Rzeszowa (zapowiedź trzecia), Kamil Tyrpa z Siedlisk i Andżelika Rydel z Lubeni (zapowiedź druga) oraz Józef Marszałek z Ocieki i Iwona Buż z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).
  9. 9. Zapraszamy na 41 Pieszą Pielgrzymkę Rzeszów – Jasna Góra w grupie św. Kazimierza w dniach 4 – 13 sierpnia br. Zapisać się można w Katedrze Rzeszowskiej w dniach 24 czerwca i 1 lipca (niedziela) po Mszach świętych, oraz w naszej parafii w kancelarii. Dodatkowe informacje umieszczone są na plakacie.