1. 1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.
  3. 3. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla chłopców chcących zostać ministrantami.
  4. 4. W środę po nabożeństwie zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.
  5. 5. W czwartek wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi i nowenna do Bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
  6. 6. W piątek młodzież i dzieci kończą rok szkolny. Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 730. Mszy wieczorowej nie będzie. Zachęcam dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty w ciągu tygodnia przed każdą Mszą św.
  7. 7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  8. 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Renata Mucha, Jan Baran, Teresa Tondera, Maria Pączek, Bogusława Pączek, Krystyna Kotula i Irena Myrda. Proszę również o wyplewienie rabat przy kościele.
  9. 9. Zapraszamy na 41 Pieszą Pielgrzymkę Rzeszów – Jasna Góra w grupie św. Kazimierza w dniach 4 – 13 sierpnia br. Zapisać się można w Katedrze Rzeszowskiej w dniach 24 czerwca i 1 lipca (niedziela), oraz w naszej parafii po każdej Mszy św. Dodatkowe informacje umieszczone są na plakacie.
  10. 10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Kamil Tyrpa z Siedlisk i Andżelika Rydel z Lubeni (zapowiedź trzecia) oraz Józef Marszałek z Ocieki i Iwona Buż z Siedlisk (zapowiedź druga).
  11. 11. W związku ze znaczną liczbą intencji mszalnych pogrzebowych i niemożliwością odprawienia ich w sensownym terminie tu na miejscu, intencje od uczestników pogrzebu (ze składek pogrzebowych) przekazałem do odprawienia ks. Franciszkowi z Kamerunu. Intencje pogrzebowe od osób indywidualnych będą odprawiane sukcesywnie w naszym kościele.