1. 1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość ku czci Błogosławionego Ks. Józefa Kowalskiego. Suma o godzinie 1100. Po południu Mszy św. nie będzie
  2. 2. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700.
  3. 3. We wtorek święto św. Tomasza Apostoła, przed Mszą św. koronka do Chórów Anielskich i św. Michała Archanioła a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.
  4. 4. W środę po nowennie do NMP Nieustającej Pomocy zmiana tajemnic różańcowych.
  5. 5. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. 6. W pierwszy piątek wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. 7. W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Matce Niepokalanej za grzechy nasze i grzechy świata i procesja różańcowa z figurą Matki Bożej dookoła kościoła.
  8. 8. Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 800.
  9. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Dawid Solecki z Siedlisk i Iana Pavlyshyn z Siedlisk (zapowiedź druga).
  10. 10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i jego obejścia. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Regina Bieszczad, Grażyna Kotowicz, Bogdan Soboń, Ewa Szczęch, Zofia Kowalska, Anna Kowalska i Renata Grzebyk.
  11. 11. Zapraszam do sięgnięcia po prasę katolicką. Warto nabyć dzisiejszy numer „Niedzieli”, w którym mamy artykuł o bł. Józefie Kowalskim.
  12. 12. Intencje Mszalne.
  13. 13. Bardzo serdecznie dziękuję ks. Marcinowi Kaznowskiemu z Krakowa – wikariuszowi inspektora Księży Salezjanów za przewodniczenie dzisiejszej Uroczystości i za wygłoszone Słowo Boże. Wszystkim kapłanom gościom, Ks. Stanisławowi Koniorowi z Rzeszowa, Ks. Jerzemu rodakowi – proboszczowi z Barlinka, Księżom z dekanatu tyczyńskiego, Księżom emerytom, proboszczom i wikariuszom. Szczególnie wdzięczny jestem ks. Janowi naszemu rodakowi za jego ciągłą obecność wśród nas i posługę.

Dziękuję serdecznie orkiestrze z Mogielnicy i chórowi z parafii Opatrzności Bożej z Rzeszowa za uświetnienie naszej uroczystości, dziękuję wszystkim pielgrzymom z Krakowa, Oświęcimia,  Kielc, Rzeszowa, Jasła, Lubeni i innych miejscowości, którzy wraz z nami obchodzą 76 rocznicę męczeńskiej śmierci Bł. Ks. Józefa Kowalskiego.

Dziękuję Panu kościelnemu, organiście, Służbie Liturgicznej, strażakom  i wszystkim parafianom, którzy w różny sposób przyczynili się do organizacji dzisiejszego święta. Bóg Zapłać!

Po zakończonej uroczystości zapraszam pielgrzymów i parafian do dzielenia się radością z dzisiejszej uroczystości pod parasolami na placu przy kościele a księży zapraszam na plebanię.

Teraz będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy dziesiątek różańca a po nim procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Odśpiewamy „Ciebie Boga wysławiamy” i „Boże coś Polskę”.