1. 1. Dzisiaj o godz. 1300 Msza św. pogrzebowa za śp. Bolesława Skoczylasa.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Po południu Mszy św. nie będzie.
  3. 3. W środę święto św. Benedykta - patrona Europy. W tym dniu obchodzimy 75 rocznicę rozpoczęcia rzezi wołyńskiej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ofiarach tej okrutnej zbrodni. Po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  4. 4. W czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu. Po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa.
  5. 5. W piątek wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  6. 6. W przyszłą niedzielę na sumie będziemy obchodzić uroczystość jubileuszową 50-lecia kapłaństwa ks. Anatola Standyło. Pamiętajmy w modlitwach o naszym rodaku jubilacie.
  7. 7. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne.
  8. 8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Dawid Solecki z Siedlisk i Iana Pavlyshyn z Siedlisk (zapowiedź trzecia) oraz Paweł Lassota z Siedlisk i Mariola Pałys z Połomi (zapowiedź pierwsza).
  9. 9. Jeszcze raz chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości ku czci Bł. Józefa. Wielkie Bóg zapłać szczególnie tym, którzy zatroszczyli się o pielgrzymów po Mszy św. Bóg zapłać za pomoc i poświęcony czas.

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Teresa Purpura, Elżbieta Pokrywka, Alicja Kret, Krystyna Kawa, Małgorzata Kmiotek, Barbara Gugała i Marta Sikora.