1. 1. W dzisiejszą niedzielę na sumie będziemy obchodzić uroczystość jubileuszową 50-lecia kapłaństwa ks. Anatola Standyło. Pamiętajmy w modlitwach o naszym rodaku jubilacie.
  2. 2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  3. 3. W poniedziałek wspomnienie NMP z Góry Karmel. Msza św. będzie o godz. 700. Po południu Mszy św. nie będzie.
  4. 3. W środę po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  5. 4. W czwartek po Mszy św. nowenna do bł. ks. Józefa Kowalskiego.
  6. 5. W piątek będziemy przeżywać piątą rocznicę Ingresu do Katedry Rzeszowskiej Pasterza naszej diecezji Ks. Bpa Jana Wątroby. Pamiętajmy o Ks. Biskupie w naszych modlitwach.
  7. 6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Również po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.
  8. 7. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Paweł Lassota z Siedlisk i Mariola Pałys z Połomi (zapowiedź druga).
  9. 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Agnieszka Soboń, Witold Miciuda, Edward Miciuda, Marta Szczęch, Marta Warzybok, Stanisława Gruba i Ireneusz Szwed.