1. 1. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych i zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.
  2. 2. W poniedziałek święto św. Brygidy patronki Europy. Msza św. będzie o godz. 700. Po południu Mszy św. nie będzie.
  3. 3. We wtorek wspomnienie Św. Kingi.
  4. 4. W środę święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa - patrona kierowców i podróżujących. Po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  5. 5. W czwartek wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców NMP. Po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. 6. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4080 zł. Bóg zapłać za te ofiary.
  7. 7. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Paweł Lassota z Siedlisk i Mariola Pałys z Połomi (zapowiedź trzecia).
  8. 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Maria Warzybok, Barbara Kotula, Sabina Paśko, Janina Rydel, Anna Miciuda, Lesław Tasior i Emilia Burda. Proszę również w miarę możliwości o wyplewienie rabat przy kościele.