1. 1. Przypominam, że jeszcze dzisiaj i w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 1500.
  2. 2. Dzisiaj w Straszydlu odbywają się Dożynki Gminne (rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1400), a Dożynki Diecezjalne w niedzielę 26. 08. w rzeszowskiej katedrze (początek o godz. 1100).
  3. 3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  4. 4. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Bernarda, we wtorek wspomnienie Św. Piusa X, w środę wspomnienie NMP Królowej, w czwartek Bł. Władysława Findysza, w piątek święto Św. Bartłomieja Apostoła i w przyszłą niedzielę Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  5. 5. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  6. 6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Maria Opalińska, Danuta Moskwa, Władysław Wróbel, Ewa Skoczylas, Maria Tatara, Alicja Klimczak i Zofia Grzebyk.
  7. 7. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Paweł Dawid Mazur z Siedlisk i Anna Karolina Kawa z Siedlisk (zapowiedź pierwsza) oraz Robert Krzysztof Myrda z Siedlisk i Paulina Olszyna Bzdak z Brzeska (zapowiedź pierwsza).