1. 1. Dziś w katedrze rzeszowskiej Dożynki Diecezjalne a w przyszłą niedzielę ogólnopolskie dziękczynienie za plony na Jasnej Górze.
  2. 2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie Św. Moniki, we wtorek wspomnienie Św. Augustyna i w środę Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
  3. 3. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  4. 4. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  5. 5. W pierwszą sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 800. Po Mszy św. procesja różańcowa z figurą Matki Bożej i nabożeństwo wynagradzające Matce Niepokalanej.
  6. 6. W sobotę 1 września w rzeszowskiej katedrze odbędzie się powakacyjny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie i Domowego Kościoła. Początek o godz. 900.
  7. 7. Od przyszłej niedzieli będzie odprawiana Msza św. o godz. 1500.
  8. 8. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4160 zł. Bóg zapłać za ofiarność.
  9. 9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Andrzej Siwiec, Maria Siwiec, Teresa Borowiec, Wiesław Grzebyk, Anna Grzebyk, Liliana Gugała i Zofia Borowiec.
  10. 10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Paweł Dawid Mazur z Siedlisk i Anna Karolina Kawa z Siedlisk (zapowiedź druga) oraz Robert Krzysztof Myrda z Siedlisk i Paulina Olszyna Bzdak z Brzeska (zapowiedź druga).