Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 182 guests and no members online

  1. 1. Dziś na Jasnej Górze ogólnopolskie dziękczynienie za plony.
  2. 2. W poniedziałek rozpoczynamy nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej i Gimnazjum o godz. 730. Zapraszam nie tylko uczniów i nauczycieli ale także rodziców i dziadków, aby modlitwą wesprzeć wysiłek edukacyjny i wychowawczy dzieci, młodzieży i nauczycieli. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  3. 3. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich, a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.
  4. 4. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy zmiana tajemnic różańcowych.
  5. 5. W czwartek po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. 6. W piątek, Mszą św., chcielibyśmy zainaugurować nowy rok formacji w grupach parafialnych. Zapraszam wszystkie grupy duszpasterskie działające w naszej parafii: ministrantów, lektorów, Oazę, Caritas, Akcję Katolicką, Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Rzeszowie, Róże Różańcowe, Scholę, Domowy Kościół, Radę Parafialną.  Poprosimy Pana Boga o błogosławieństwo na nowy rok działalności i formacji. Zapraszam do tych wspólnot nowe osoby. Nie zamykajmy się tylko w naszych domach ale angażujmy się w życie społeczno-parafialne.
  7. 7. W sobotę obchodzić będziemy Święto Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej) – z tej racji po sobotniej Mszy św. będzie poświęcone ziarno siewne i inne nasiona.
  8. 8. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy reprezentowali naszą parafię na dożynkach diecezjalnych. Dziękuję za poświęcony czas i trud, i kultywowanie tradycji dożynkowego dziękczynienia za plony. Bóg zapłać również za użyczenie środka transportu.
  9. 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Aldona Baran, Ewa Duda, Barbara Tyburski, Barbara Kogut, Teresa Warzybok, Danuta Myrda i Ewa Buż.
  10. 10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Paweł Dawid Mazur z Siedlisk i Anna Karolina Kawa z Siedlisk (zapowiedź trzecia) oraz Robert Krzysztof Myrda z Siedlisk i Paulina Olszyna Bzdak z Brzeska (zapowiedź trzecia).

Kontakt