1. 1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy we wtorek święto św. Stanisława Kostki – zapraszam na Mszę św. szczególnie dzieci i młodzież, w czwartek wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Kim Tageon i towarzyszy, w piątek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  3. 3. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów. Serdecznie zapraszam tych, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów. Również w środę spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.
  4. 4. W czwartek Msza św. i nowenna w kaplicy Bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Zapraszam szczególnie chorych i cierpiących.
  5. 5. W piątek zapraszam na Mszę św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. III Gimnazjum i kl. VIII SP.
  6. 6. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej. Zapraszam osoby chcące zaangażować się w działalność tej wspólnoty.
  7. 7. W przyszłą niedzielę odbędzie się XXXIV Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę.
  8. 8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na katolickie Radio VIA
  9. 9. Dzisiejsza składka przeznaczone jest na cele inwestycyjne.
  10. 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Marzena Wilk, Anna Buda, Dorota Dąbrowska, Aneta Szkoła, Elżbieta Dudek, Marta Tarnowska i Irena Gugała.
  11. 11. Zachęcam do sięgnięcia po prasę katolicką. W każdym tygodniu przychodzi sporo czasopism dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie.