1. 1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w czwartek wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, w piątek wspomnienie Św. Wacława, w sobotę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
  3. 3. We wtorek o godz. 1400 odbędzie się pogrzeb śp. Wojciecha Myrdy.
  4. 4. We wtorek spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.
  5. 5. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów oraz kandydatów na ministrantów.
  6. 6. W czwartek po Mszy św. i nowennie do Bł. Ks. Józefa Kowalskiego adoracja Najświętszego Sakramentu. Po nabożeństwie spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.
  7. 7. W piątek zapraszam na Mszę św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  8. 8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1030 spotkanie dla rodziców i dzieci z kl. III, które w maju przystąpią do I Komunii Św.
  9. 9. W czasie ostatniej niedzieli w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4540 zł. Bóg zapłać za te ofiary. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na katolickie Radio VIA.
  10. 10. Dzisiaj odbywa się XXXIV Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. W łączności z pielgrzymującymi małżonkami na zakończenie każdej Mszy św. odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
  11. 11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i korzystania z biblioteki parafialnej.
  12. 12. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Bernadeta Gugała, Magdalena Rusin, Katarzyna Brzeżawska, Marcin Czopik, Anna Pitera, Władysław Lasota, Maria Solecka i Zofia Tondera.