1. 1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, we wtorek wspomnienie Aniołów Stróżów, w czwartek wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu, w piątek wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej.
  2. 2. Od jutra Msza św. w ciągu tygodnia będzie o godz. 1700 a po niej nabożeństwo różańcowe. W poniedziałki w październiku Msza święta również o godz. 1700. Zapraszam do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych zarówno dzieci, młodzież i dorosłych. Proszę o podjęcie modlitwy różańcowej przez róże i grupy parafialne.
  3. 3. W poniedziałek o godz. 1400 odbędzie się pogrzeb śp. Tadeusza Soleckiego.
  4. 4. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich.
  5. 5. W I środę po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów.
  6. 6. W I czwartek po Mszy św. i różańcu adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. 7. W I piątek po Mszy św. i nabożeństwie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania
  8. 8. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 800. Po Mszy św. procesja różańcowa z figurą Matki Bożej i nabożeństwo wynagradzające za grzechy nasze i grzechy świata.
  9. 9. W sobotę na Mszę świętą o godz. 1700 zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. Na Mszy świętej zostaną poświęcone i uroczyście wręczone różańce.
  10. 10. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać szczególne wydarzenie, poświęcenie nowego samochodu dla OSP Siedliska. W związku z tym niedzielna Msza św. popołudniowa będzie odprawiona o godz. 1400 w połączeniu z nabożeństwem różańcowym (a więc Mszy św. o godz. 1500 nie będzie).
  11. 11. Parafialny Zespół Caritas wychodzi z propozycją pomocy dla osób opiekujących się obłożnie chorymi. W razie jakiejś losowej potrzeby istnieje możliwość kilkugodzinnej opieki nad chorym. W sprawie takiej pomocy proszę się kontaktować z panem Leszkiem Szpiechem lub ze mną.

12. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania na proszę: Edward Solecki, Stanisława Wójt, Stanisław Kowalski, Władysław Rzegocki, Krystyna Biśto, Józefa Wilk, Helena Baran.