1. 1. Dzisiaj Msza św. popołudniowa o godz. 1400 połączona z nabożeństwem różańcowym oraz poświęceniem nowego wozu strażackiego.
  2. 2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w sobotę wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego.
  3. 3. Msze św. na tygodniu o godz. 1700 a po nich nabożeństwo różańcowe.
  4. 4. W środę po nabożeństwie spotkanie dla wszystkich ministrantów, lektorów i kandydatów.
  5. 5. W piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej. Zapraszamy wszystkich chętnych od IV klasy szkoły podstawowej wzwyż.
  6. 6. W sobotę ks. bp Edward Białogłowski obchodzi swoje imieniny. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  7. 7. W sobotę o godz. 900 Msza święta dla kandydatów do bierzmowania z klas III Gimnazjum i VIII SP z parafii Rzeszów - Budziwój, Rzeszów - Drabinianka i naszej, połączona z uroczystym wręczeniem różańców.
  8. 8. W przyszła niedzielę będziemy obchodzić XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”. Główne uroczystości odbędą się w Katedrze – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1500 . Po Mszach świętych zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  9. 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę na godz. 1030 do sprzątania proszę: Zofia Szpiech, Danuta Kobaka, Anna Bieniek, Beata Mroczka, Ewelina Niemiec, Iwona Styrylska, Iwona Szajna .