1. 1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II i w środę wspomnienie bł. Jana Balickiego.
  2. 2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca jest przeznaczona na cele inwestycyjne a z przyszłej niedzieli na Papieskie dzieła Misyjne.
  3. 3. Za tydzień po sumie katecheza dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  4. 4. W poniedziałek spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.
  5. 5. W środę zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów oraz kandydatów.
  6. 6. W czwartek po różańcu adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.
  7. 7. W piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Oazowej oraz spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła
  8. 8. Przypominam, że z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu na zimowy.
  9. 9. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, pamiętajmy o wysprzątaniu i przygotowaniu grobów naszych bliskich. Troska o groby to wyraz naszej wiary w życie wieczne i zmartwychwstanie naszych ciał.
  10. 10. Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki wypominkowe. Bardzo proszę o czytelne wpisywanie imion i nazwisk naszych zmarłych.
  11. 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać. Na sobotę do sprzątania proszę: Maria Soboń, Helena Zapartek, Maria Wilk, Krystyna Materna, Elżbieta Dudek, Elżbieta Bajda i Danuta Tłuczek.