1. 1. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: w piątek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej i w sobotę wspomnienie św. Leona Wielkiego.
 2. 2. Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.
 3. 3. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc jesienną dla WSD w Rzeszowie.
 4. 5. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700.
 5. 6. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich.
 6. 7. W środę po Nowennie zmiana tajemnic różańcowych i zbiórka dla ministrantów, lektorów i kandydatów.
 7. 8. W czwartek Msza św. będzie odprawiona w kaplicy bł. Józefa Kowalskiego.
 8. 9. W piątek po Mszy św. spotkanie Oazy
 9. 10. W przyszłą niedzielę 11 listopada przeżywać będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Gminne uroczystości z tej okazji odbędą się w Lubeni. Rozpoczęcie o godzinie 1030 Mszą św. w kościele parafialnym w Lubeni. U nas na Mszy św. o 1500 dziękczynne nabożeństwo w 100-lecie odzyskania niepodległości, na które serdecznie zapraszam.
 10. 11. We wtorek odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego organizowana przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio”. Elektrośmieci można składać na parkingu do godz. 1000.
 11. 12. W miesiącu listopadzie organizowany jest w kinie „Zorza” w Rzeszowie Festiwal Filmów Chrześcijańskich. Zainteresowane osoby odsyłam do informacji na plakacie i ulotkach.
 12. 13. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Grażyna Purpura, Zofia Dudek, Maria Lasota, Danuta Szczęch, Krystyna Bednarz, Zofia Lelek, Maria Orzech i Wioletta Róg. Bardzo dziękuję państwu Włoch za ofiarowane kwiaty. Bóg zapłać.
 13. 14. Jak zwykle zapraszam do sięgnięcia po prasę katolicką i korzystanie z biblioteki parafialnej.

Kontakt