1. 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1500 nabożeństwo dziękczynne w intencji Ojczyzny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.
 2. 2. W liturgii tego tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, we wtorek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna i w sobotę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.
 3. 3. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.
 4. 4. W środę po Mszy św. spotkanie dla wszystkich kandydatów, ministrantów i lektorów.
 5. 5. W czwartek Msza św. będzie odprawiana w kaplicy bł. Józefa Kowalskiego.
 6. 6. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania.
 7. 7. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
 8. 8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać, ustanowiony przez papieża Franciszka, II Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem "Biedak zawołał, a Pan go usłyszał".
 9. 9. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. W ostatnią niedzielę zebrano do puszek, na pomoc jesienną dla WSD w Rzeszowie 859 zł. Bóg zapłać za te ofiary.
 10. 10. Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.
 11. 11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i korzystania z naszej parafialnej biblioteki.
 12. 12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Edward Grzebyk, Jolanta Kurc, Zofia Paśko, Justyna Tworzydło, Danuta Borowiec, Katarzyna Witek i Jolanta Domino..

Kontakt