Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

Odwiedza nas 151 gości oraz 0 użytkowników.

 1. 1. Dzisiaj przeżywamy II Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez papieża Franciszka.
 2. 2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. To dzień KSM i Akcji Katolickiej. W katedrze główne uroczystości rozpoczną się o godz. 1200.
 3. 3. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać we wtorek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, w środę wspomnienie Ofiarowania NMP, w czwartek wspomnienie św. Cecylii, w sobotę wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
 4. 4. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.
 5. 5. We wtorek po Mszy św. spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.
 6. 6. W środę po Mszy św. spotkanie dla wszystkich kandydatów, ministrantów i lektorów.
 7. 7. W czwartek Msza św. będzie odprawiona w kaplicy bł. Józefa Kowalskiego a po Mszy św. spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.
 8. 8. W piątek po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Oazowej.
 9. 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 1030 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
 10. 10. Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.
 11. 11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i korzystania z naszej parafialnej biblioteki.
 12. 12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Małgorzata Rzeźnik, Maria Myrda, Monika Mac, Paulina Dubis, Jolanta Wilkos, Natalia Szostek i Maria Konkol.

Kontakt