1. 1. Dziś w Niedzielę Chrystusa Króla, święto patronalne AK i KSM – centralne uroczystości w katedrze. Uroczysta Msza św. o godz. 1200 . Dzisiaj po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i ponowienie uroczystego Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana, a po Mszy św. o 1030 katecheza dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  2. 2. Przyszła niedziela to I niedziela Adwentu, którą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
  3. 3. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700.
  4. 4. We wtorek po Mszy św. spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.
  5. 5. W środę po Nowennie do Matki Bożej spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów.
  6. 6. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do adoracji, aby dziękować Bogu za otrzymane łaski w kończącym się roku kościelnym.
  7. 7. W piątek wypada święto św. Andrzeja Apostoła, zapraszam na Mszę świętą i spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  8. 8. W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca. Od godz. 8.00 odwiedzę chorych już w ramach spowiedzi przedświątecznej. Proszę zgłaszać chętnych. Po Mszy św. różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  9. 9. W ramach składki inwestycyjnej zebrano w ubiegłą niedzielę 5340 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  10. 10. Do końca miesiąca po Mszach świętych modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
  11. 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy następujące osoby: Zofia Wojewódka, Zenon Głodowski, Stanisława Domoń, Zofia Pietrucha, Franciszek Orgielewski, Danuta Kąkol i Aneta Kus.

Kontakt