1. 1. Przeżywamy II niedzielę Adwentu – niedzielę modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na budowę kościoła pw. Bł. Władysława Findysza w Rzeszowie.
  2. 2. Na tygodniu Msze św. roratnie ku czci Matki Bożej. Niech nasze uczestnictwo w nich będzie szczególną formą przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszam dzieci z lampionami do udziału w procesji na początku każdej Mszy roratniej. W poniedziałek i sobotę Msze św. będą o godzinie 700. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie w poniedziałek 17 grudnia.
  3. 3. Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym parafianom. W przedsionku wystawiony jest kosz na produkty żywnościowe a w środku kościoła jest skrzyneczka Caritas na ofiary pieniężne. W zakrystii są przygotowane przez Caritas torby miłosierdzia. Gdyby ktoś indywidualnie chciał napełnić taką torbę produktami żywnościowymi to będzie to piękny akt miłości bliźniego.  Nie zamykajmy serc na potrzebujących i ubogich.
  4. 4. W środę po Mszy świętej spotkanie dla kandydatów, ministrantów i lektorów.
  5. 5. W czwartek będziemy obchodzić kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie. Po Mszy świętej spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.
  6. 6. W piątek po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Oazowej.
  7. 7. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie nowenny do Dzieciątka Jezus.
  8. 8. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca – składka przeznaczona na inwestycje parafialne. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1030 katecheza dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  9. 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Andrzej Piecuch, Janina czopik, Małgorzata Kubicka, Jacek Barlik, Adam Barlik, Elżbieta Baran, Barbara Micał.
  10. 10. W zakrystii do nabycia są opłatki oraz świece na stół wigilijny. Duże – 12 zł., małe 5 zł.