1. 1. Przeżywamy III niedzielę Adwentu nazywaną niedzielą radości. Po Mszy św. o godz. 1030 katecheza dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. Na Mszy popołudniowej rozpoczniemy nowennę do Dzieciątka Jezus.
  2. 2. Spowiedź w naszej parafii w poniedziałek. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 930. Zapraszam szczególnie starszych i chorych. Początek spowiedzi od 1000 do 1100. Od 1100 do 1130 przerwa, i dalsza część spowiedzi od 1130 do 1200. Potem przerwa. Po południu spowiedź od 1500 do 1600. Przerwa od 1600 do 1630, i dalsza część spowiedzi od 1630 do 1700. Wieczorem Mszy św. już nie będzie.
  3. 3. Dzieci i młodzież, a szczególnie kandydatów do bierzmowania z kl. III Gimnazjum i VIII Szkoły Podstawowej w ramach spotkania formacyjnego, proszę o pomoc w ubieraniu choinek w piątek o godz. 1730.
  4. 4. Bóg zapłać sprzątającym kościół w dniu wczorajszym. Dziękuję również za ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Monika Mirowska, Marek Cierpiał-Wolan, Marian Borowiec, Danuta Skoczylas, Eugenia Bekier, Mateusz Wójcik, Henryk Piotrowski i Anna Czop.
  5. 5. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje parafialne. W ubiegła niedzielę zebrano na budowę kościoła pw. Bł. Władysława Findysza w Rzeszowie 1470 zł. Ks. Władysław Srebrny, proboszcz parafii bł. Władysława, serdecznie dziękuje za złożone ofiary - Bóg zapłać.
  6. 6. Msze św. przez cały tydzień będą o godz. 700, za wyjątkiem poniedziałku – dnia naszej spowiedzi parafialnej. Przez cały tydzień trwa nowenna do Dzieciątka Jezus.
  7. 7. Dla zainteresowanych: spowiedź w Lubeni będzie w czwartek, w Tyczynie w piątek i w Budziwoju w sobotę.
  8. 8. W zakrystii można nabyć małe świece wigilijne i opłatki.