1. Dzisiaj obchodzimy w Kościele Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła, kredy i mirry. Na stoliku z gazetami będą wyłożone zestawy kadzidła i kredy za symboliczną ofiarę. Dzisiaj polecamy Bogu w naszych modlitwach Ks. Biskupów Kazimierza Górnego i Edwarda Białogłowskiego w rocznicę ich konsekracji.

2. Po Mszy św. popołudniowej, w Domu Kultury o godz. 1610 odbędzie się Parafialny Opłatek. Zapraszam wszystkich chętnych, aby we wspólnocie parafialnej złożyć sobie Noworoczne Życzenia i wspólnie kolędując dalej przeżywać radość Bożego Narodzenia.

3. Wspólnota WSD w Rzeszowie zaprasza członków i sympatyków Stowarzyszenia Przyjaciół WSD Rzeszów na spotkanie opłatkowe. Spotkanie odbędzie się w dniu 20 stycznia (niedziela) w WSD w Rzeszowie. Rozpoczęcie godz. 1100.

4. W związku z rozpoczynającą się w ten poniedziałek Wizytą Duszpasterską w naszej parafii Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 700.

5. Kolęda rozpocznie się od Budziwoja od państwa Orłowskich w stronę kościoła

- w poniedziałek kolęda od godz. 900 do 1800,

- we wtorek od godz. 900 do 1800,

- w środę od 1600 do 2000

- w czwartek od godz. 900 do 1800,

- w piątek od godz. 1500 do 2000,

- w sobotę od godz. 900 do 1700.

6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Irena Kotula, Ewa Mazur, Dominika Medygrał, Lidia Lis, Teresa Wilk, Zofia Włoch i Helena Grzebyk.

Kontakt