1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

2. Kościół w liturgii tego tygodnia w poniedziałek będzie obchodził wspomnienie św. Agnieszki, w czwartek wspomnienie św.  Franciszka Salezego , w piątek święto Nawrócenia św. Pawła  Apostoła, w sobotę wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

3. Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek i wtorek o godz. 700, w pozostałe dni o 1700.

4. W tym tygodniu zakończę wizytę kolędową. Jutro od godz. 1000 odwiedzę parafian na Broniakówce i Płoninie. Dziękuję za obecność, wspólną modlitwę, szczere rozmowy dotyczące różnych problemów związanych  z codziennym życiem i z naszą parafią. Szczególnie dziękuję za ogromną życzliwość i gościnność z jaką mnie przyjmowano w każdym domu i rodzinie. Za wszelkie dobro, jak również i za ofiary złożone na tacę z racji kolędy składam serdeczne „Bóg zapłać”.

5. W środę Nowenna do NMP a po nabożeństwie spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.

6. W piątek po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Oazowej.

7. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

8. W przyszłą niedzielę po sumie katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych.

9. W przyszłą niedzielę o godz.18.30 do Domu Kultury zaprasza wszystkich parafian Andrzej Piecuch, na swój jubileusz 35-lecia pracy artystycznej. W programie widowisko  Teatru Jaruga "SZOPKA STAROPOLSKA" w wykonaniu zawodowych aktorów. Ponadto koncert kolęd polskich i ukraińskich. Wstęp wolny, mile widziane datki dla artystów - kolędników.

10. Również w przyszłą niedzielę w rzeszowskiej katedrze odbędzie się spotkanie opłatkowe grupy pielgrzymkowej św. Kazimierza. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 1500.

11. Początek roku to czas rozliczeń podatkowych i możliwość przekazania 1% z podatku na rzecz różnych organizacji pożytku publicznego i chorych. Jak co roku zachęcamy do wsparcia chorych z naszej parafii.

12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Elżbieta Szpirak, Maria Lib, Alicja Wałach, Ewa Porada, Swietłana Łach, Grażyna Karaś i Anna Miktus.

Kontakt