1. Dzisiaj po sumie katecheza dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

2. Dzisiaj o godz.18.30 w Domu Kultury jubileusz 35-lecia pracy artystycznej będzie przeżywał pan Andrzej Piecuch. W programie widowisko  Teatru Jaruga "SZOPKA STAROPOLSKA". Ponadto koncert kolęd polskich i ukraińskich. Serdecznie zapraszamy.

3. W poniedziałek Msza św. o godz. 700

4. W liturgii tego tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, w czwartek wspomnienie św. Jana Bosko i w sobotę  Święto Ofiarowania Pańskiego. Matki Bożej Gromnicznej. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w tym dniu będą rano o godz. 730 i po południu o godz. 1700. Składka z tego święta przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji. Na Mszach św. poświęcenie gromnic.

5. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

6. We wtorek po Mszy św. spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła

7. W środę nowenna do NMP. Po nabożeństwie spotkanie dla wszystkich lektorów, ministrantów i kandydatów

8. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

9. W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

10. W sobotę od godz. 900 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

11. W sobotę po Mszy św. o 1700 różaniec fatimski i nabożeństwo wynagradzające.

12. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.

13. W związku z licznymi prośbami braci i sióstr różańcowych, zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 1030.

14. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania na godz. 1000 prosimy: Zofia Lekka, Stanisława Witek, Agata Szostek, Beata Witek, Irena Włoch, Zofia Rumak i Elżbieta Baran.

Kontakt