1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego i w czwartek święto Św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.

2. W poniedziałek, z racji wspomnienia NMP z Lourdes – Światowego Dnia Chorego, na godz. 1700 na Mszę św. zapraszam wszystkich starszych i chorych. Na zakończenie Mszy św. udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych.

3. We wtorek Msza św. będzie odprawiona o godzinie 700.

4. W środę po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek Msza św. będzie odprawiona w kaplicy bł. ks. Józefa Kowalskiego, a po Mszy św. nowenna.

6. W ostatnią niedzielę w ramach zbiórki na ogrzewanie kościoła zebrano 2557 zł. Bóg zapłać za te ofiary.

7. Akcja Katolicka serdecznie dziękuje wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom za wspólną zabawę na balu karnawałowym. Już dziś AK zaprasza na przyszły rok z nadzieją, że uczestników będzie więcej.

8.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Maria Pączek, Bogumiła Pączek, Krystyna Kotula, Irena Myrda, Maria Bieniek, Maria Szwed i Barbara Szpirak-Dec